Olivero (8.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (34 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Replies
et: Vastused

en: RSS feed
et: RSS-voog

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to parent page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: Help
et: Abi

en: Small
et: Väike

en: Large
et: Suur

en: Core
et: Tuum

en: Menu
et: Menüü

en: Last post
et: Viimane postitus

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Up
et: Üles

en: Medium
et: Keskmine

en: Forum
et: Foorumi teema

en: Topics
et: Teemasid

en: Posts
et: Postitusi

en: Post comment
et: Postita kommentaar

en: Next page
et: Järgmine leht

en: Go to first page
et: Mine esimesele lehele

en: Go to last page
et: Mine viimasele lehele

en: Book navigation
et: Raamatu navigatsioon

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Reply to comment
et: Vasta kommentaarile

en: Previous page
et: Eelmine leht

en: Text Formats
et: Tekstivormingud

en: Last page
et: Viimane leht

en: Loading…
et: Laen...

en: First page
et: Esimene leht

en: Search form (narrow)
et: Otsinguvorm (kitsas)

en: Search form (wide)
et: Otsinguvorm (lai)
