Olivero (8.x-1.0-beta2) - en to he translation catalogue (42 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Replies
he: תגובות

en: RSS feed
he: מקור רסס

en: Go to previous page
he: לעמוד הקודם

en: Go to parent page
he: לעמוד האב

en: Go to next page
he: לעמוד הבא

en: Help
he: עזרה

en: Small
he: קטן

en: Large
he: גדול

en: Core
he: ליבה

en: Menu
he: תפריט

en: Last post
he: פרסום אחרון

en: User picture
he: תמונת פרופיל

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Drupal
he: דרופל

en: Up
he: עולה

en: Medium
he: בינוני

en: By
he: מאת

en: Forum
he: פורום

en: Features
he: פיצ'רים

en: Topics
he: נושאים

en: Posts
he: הודעות

en: Next page
he: הדף הבא

en: Shortcut
he: קיצור דרך

en: Go to first page
he: לעמוד הראשון

en: Go to last page
he: לעמוד האחרון

en: Debug
he: אתר באגים

en: Book navigation
he: ניווט בספר

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Favicon
he: אייקון מועדפים

en: Use default
he: השתמש בברירת המחדל

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: Reply to comment
he: תשובה לתגובה

en: Next Steps
he: הצעדים הבאים

en: Pagination
he: דפדוף

en: Previous page
he: הדף הקודם

en: Text Formats
he: מבני טקסט

en: Last page
he: הדף האחרון

en: Third party settings
he: הגדרות צד שלישי

en: Powered by
he: מונע באמצעות

en: First page
he: דף ראשון
