Olivero (8.x-1.0-beta2) - en to oc translation catalogue (32 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Replies
oc: Responsas

en: RSS feed
oc: Flux RSS

en: Go to previous page
oc: Anar a la pagina precedenta

en: Go to parent page
oc: Anar a la pagina parent

en: Go to next page
oc: Anar a la pagina seguenta

en: Help
oc: Ajuda

en: Small
oc: Pichon

en: Large
oc: Grand

en: Core
oc: Còr

en: Menu
oc: Menú

en: Last post
oc: Darrièra contribucion

en: User picture
oc: Imatge de l'utilizaire

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Up
oc: Naut

en: Medium
oc: Mejan

en: By
oc: Per

en: Features
oc: Foncionalitats

en: Topics
oc: Subjèctes

en: Posts
oc: Contribucions

en: Shortcut
oc: Ligam directe

en: Go to first page
oc: Anar a la primièra pagina

en: Go to last page
oc: Anar a la darrièra pagina

en: Debug
oc: Depuracion

en: Book navigation
oc: Navigacion del libre

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Use default
oc: Utilizar la valor per defaut

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Reply to comment
oc: Respondre al comentari

en: X-Large
oc: XL

en: Text Formats
oc: Formats de tèxte
