Olivero (8.x-1.0-beta2) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Home
or: ପ୍ରଧାନ ପୃଷ୍ଠା

en: Help
or: ସହାୟକ

en: Book navigation
or: ପୁସ୍ତିକା ପଥପ୍ରଦର୍ଶନ

en: Use default
or: ପୂର୍ବ ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ

en: Third party settings
or: ତୃତୀୟ ପକ୍ଷ ବିନ୍ୟାସ
