Olivero (8.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (53 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Replies
pl: Odpowiedzi

en: RSS feed
pl: Kanał RSS

en: Go to previous page
pl: Przejdź do poprzedniej strony

en: Go to parent page
pl: Wyświetla stronę nadrzędną

en: Go to next page
pl: Przejdź do następnej strony

en: Help
pl: Pomoc

en: Small
pl: Małe

en: Large
pl: Duże

en: Core
pl: Rdzeń

en: Last post
pl: Ostatni wpis

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: Up
pl: W górę

en: Medium
pl: Średnie

en: By
pl: Przez

en: Topics
pl: Tematy

en: Posts
pl: Wpisy

en: Post comment
pl: Dodaj komentarz

en: Next page
pl: Następna strona

en: Go to first page
pl: Przejdź do pierwszej strony

en: Go to last page
pl: Przejdź do ostatniej strony

en: Book navigation
pl: Nawigacja książki

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: Reply to comment
pl: Odpowiedz na komentarz

en: Pagination
pl: Stronicowanie

en: X-Large
pl: XL

en: Previous page
pl: Poprzednia strona

en: Text Formats
pl: Formaty tekstów

en: Close message
pl: Zamknij wiadomość

en: Last page
pl: Ostatnia strona

en: Powered by
pl: Zbudowano na

en: Loading…
pl: Wczytuję...

en: Book outline for @book.title
pl: Spis treści książki dla @book.title

en: Book traversal links for
pl: Odnośniki nawigacji książki

en: First page
pl: Pierwsza strona

en: Drupal Logo
pl: Logo Drupala

en: Tabs display toggle
pl: Przełącz wyświetlanie zakładek

en: Olivero Utilities
pl: Narzędzia Olivero

en: Enable mobile menu at all widths
pl: Włącz mobilne menu na całą szerokość

en: Header site branding background color
pl: Kolor tła nagłówka elementów marki

en: Search by keyword or phrase.
pl: Wyszukaj po słowie kluczowym lub frazie.

en: Nav Medium
pl: Nav Średnie

en: Grid Medium
pl: Siatka Średnia

en: Grid Max
pl: Siatka maksymalna

en: olivero settings
pl: ustawienia Olivero

en: Toggle Search Form
pl: Przełącz formularz wyszukiwania

en: Toggle Main Menu
pl: Przełącz główne menu

en: Toggle sub-navigation
pl: Przełącz nawigację podrzędną

en: Search form (narrow)
pl: Formularz wyszukiwania (wąski)

en: Search form (wide)
pl: Formularz wyszukiwania (szeroki)

en: Enables the mobile menu toggle at all widths.
pl: Umożliwia przełączenie mobilnego menu na całą szerokość.
