Olivero Dark Mode (1.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Breadcrumb
ar: مسار التنقل

en: Header
ar: الترويسة

en: Sidebar
ar: الشريط الجانبي

en: Secondary menu
ar: القائمة الثانوية

en: Highlighted
ar: مبرز
