Olivero Dark Mode (1.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Header
ca: Capçalera

en: Sidebar
ca: Barra lateral

en: Content Above
ca: Abans del contingut

en: Content Below
ca: A continuació del contingut

en: Footer Bottom
ca: Peu de pàgina inferior

en: Secondary menu
ca: Menú secundari

en: Social Bar
ca: Barra social

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Footer Top
ca: Peu de pàgina superior

en: Primary menu
ca: Menú principal

en: Hero (full width)
ca: Destacat (amplada completa)
