Olivero Dark Mode (1.0.0-beta1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Breadcrumb
it: Briciole di pane

en: Header
it: Intestazione

en: Sidebar
it: Barra laterale

en: Footer Bottom
it: Piè di pagina inferiore

en: Secondary menu
it: Menu secondario

en: Highlighted
it: Evidenziato

en: Footer Top
it: Piè di pagina superiore
