Olivero Dark Mode (1.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Breadcrumb
ja: パンくず

en: Header
ja: ヘッダー

en: Sidebar
ja: サイドバー

en: Secondary menu
ja: セカンダリーメニュー

en: Highlighted
ja: ハイライト

en: Primary menu
ja: プライマリーメニュー
