Olivero Dark Mode (1.0.0-beta1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Header
ro: Cap

en: Sidebar
ro: Bară laterală

en: Secondary menu
ro: Meniu secundar

en: Highlighted
ro: Evidențiat

en: Primary menu
ro: Meniu principal
