Olivero Dark Mode (1.0.0) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Header
az: Başlıq

en: Sidebar
az: Yan panel

en: Shortcut
az: Qısa yol

en: Content Above
az: Əvvəlki Kontent

en: Content Below
az: Sonrakı kontent

en: Footer Bottom
az: Alt hissə aşağı

en: Secondary menu
az: İkinci dərəcəli menyu

en: Social Bar
az: Sosial Bar

en: Highlighted
az: Vurğulanan

en: Footer Top
az: Alt hissə üstü

en: Third party settings
az: 3-cü tərəf tənzimləmələri

en: Primary menu
az: Əsas menyu
