Olivero Dark Mode (1.0.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Header
be: Загаловак

en: Shortcut
be: Цэтлік

en: Secondary menu
be: Дапаможнае меню

en: Highlighted
be: Выдзелены

en: Dark
be: Цёмная

en: Third party settings
be: Іншыя налады
