Olivero Dark Mode (1.0.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: Header
eu: Goiburua

en: Shortcut
eu: Lasterbidea

en: Secondary menu
eu: Bigarren mailako menua

en: Highlighted
eu: Nabarmendua
