Olivero Dark Mode (1.0.0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Header
gl: Encabezado

en: Shortcut
gl: Atallo

en: Secondary menu
gl: Menú secundario

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Dark
gl: Escuro

en: Third party settings
gl: Configuración de terceiros
