Olivero Dark Mode (1.0.0) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Sidebar
he: עמודת צד

en: Shortcut
he: קיצור דרך

en: Content Above
he: תוכן מעל

en: Content Below
he: תוכן מתחת

en: Secondary menu
he: תפריט משני

en: Highlighted
he: מובלט

en: Third party settings
he: הגדרות צד שלישי
