Olivero Dark Mode (1.0.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Shortcut
kn: ಶಾರ್ಟ್-ಕಟ್

en: Auto
kn: ಸ್ವಯಂಚಾಲಿತ

en: Light
kn: ತಿಳಿಯಾದ
