Olivero Dark Mode (1.0.0) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Header
lt: Antraštė

en: Sidebar
lt: Šoninė juosta

en: Shortcut
lt: Trumpinys

en: Auto
lt: Automatiškai

en: Light
lt: Šviesi

en: Secondary menu
lt: Antrinis meniu

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Dark
lt: Tamsiai

en: Third party settings
lt: Trečių šalių nustatymai

en: Primary menu
lt: Pagrindinis meniu
