Olivero Dark Mode (1.0.0) - en to nl translation catalogue (23 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Header
nl: Kop

en: Sidebar
nl: Zijbalk

en: Shortcut
nl: Snelkoppeling

en: Auto
nl: Automatisch

en: Light
nl: Licht

en: Content Above
nl: Boven inhoud

en: Content Below
nl: Onder inhoud

en: Footer Bottom
nl: Onder footer

en: Secondary menu
nl: Secundair menu

en: Social Bar
nl: Social-balk

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Footer Top
nl: Boven footer

en: Dark
nl: Donker

en: Third party settings
nl: Instellingen van derden

en: Primary menu
nl: Primair menu

en: olivero settings
nl: olivero-instellingen

en: Module Link
nl: Module-link

en: Mobile menu all widths
nl: Mobiel menu alle breedtes

en: Site branding background color
nl: Branding-achtergrondkleur

en: Hero (full width)
nl: Hero (volledige breedte)

en: Base Primary Color
nl: Basis primaire kleur
