Olivero Dark Mode (1.0.0) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: Header
pl: Nagłówek

en: Sidebar
pl: Pasek boczny

en: Shortcut
pl: Skrót

en: Light
pl: Jasny

en: Content Above
pl: Treść powyżej

en: Content Below
pl: Treść poniżej

en: Footer Bottom
pl: Dół stopki

en: Secondary menu
pl: Menu odnośników dodatkowych

en: Highlighted
pl: Wyróżnione

en: Footer Top
pl: Góra stopki

en: Dark
pl: Ciemny

en: Third party settings
pl: Ustawienia obce

en: Primary menu
pl: Menu główne

en: olivero settings
pl: ustawienia Olivero

en: Module Link
pl: Odnośnik modułu

en: Mobile menu all widths
pl: Menu mobilne na całej szerokości

en: Site branding background color
pl: Kolor tła elementów marki
