Olivero Dark Mode (1.0.0) - en to pt translation catalogue (21 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Breadcrumb
pt: Navegação estrutural

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Sidebar
pt: Barra lateral

en: Shortcut
pt: Atalho

en: Auto
pt: Automático

en: Content Above
pt: Conteúdo Acima

en: Content Below
pt: Conteúdo Abaixo

en: Footer Bottom
pt: Rodapé Inferior

en: Secondary menu
pt: Menu secundário

en: Social Bar
pt: Barra Social

en: Highlighted
pt: Destacado

en: Footer Top
pt: Topo do rodapé

en: Third party settings
pt: Configurações de terceiros

en: Primary menu
pt: Menu primário

en: olivero settings
pt: Definições olivero

en: Module Link
pt: Link do Módulo

en: Mobile menu all widths
pt: Menu móvel para todas as larguras

en: Site branding background color
pt: Cor de fundo da marca do site

en: Hero (full width)
pt: Hero (largura total)

en: Base Primary Color
pt: Cor Primária Base
