Olivero Dark Mode (1.0.0) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Header
ta: தலைப்பகுதி

en: Sidebar
ta: பக்கப்பட்டி

en: Shortcut
ta: குறுக்குவழி

en: Secondary menu
ta: இரண்டாம்தரப் பட்டி

en: Highlighted
ta: தனிச்சிறப்பானவை

en: Third party settings
ta: மூன்றாம் தரப்பு அமைப்புகள்
