Olivero Dark Mode (1.0.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Breadcrumb
th: การแสดงเส้นทาง

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Secondary menu
th: เมนูรอง

en: Highlighted
th: ไฮไลต์

en: Primary menu
th: เมนูหลัก
