Olivero Dark Mode (1.0.0) - en to uk translation catalogue (23 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Breadcrumb
uk: Рядок навіґації

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Sidebar
uk: Панель

en: Shortcut
uk: Швидка кнопка

en: Auto
uk: Авто

en: Light
uk: Світла

en: Content Above
uk: Вміст зверху

en: Content Below
uk: Вміст знизу

en: Footer Bottom
uk: Низ нижнього колонтитула

en: Secondary menu
uk: Другорядне меню

en: Social Bar
uk: Соціальна панель

en: Highlighted
uk: Виділено

en: Footer Top
uk: Верх нижнього колонтитула

en: Dark
uk: Темний

en: Third party settings
uk: Сторонні налаштування

en: Primary menu
uk: Первинне меню

en: olivero settings
uk: налаштування olivero

en: Module Link
uk: Посилання на модуль

en: Mobile menu all widths
uk: Мобільне меню незалежно від ширини

en: Site branding background color
uk: Колір тла для брендінгу сайту

en: Hero (full width)
uk: Герой (повна ширина)

en: Base Primary Color
uk: Первинний основний колір
