Olivero Dark Mode (1.0.0) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Shortcut
vi: Đường tắt

en: Auto
vi: Tự động

en: Light
vi: Nhẹ

en: Secondary menu
vi: Trình đơn phụ

en: Highlighted
vi: Nổi bật

en: Dark
vi: Sẫm màu
