Olivero Dark Mode (1.0.1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Breadcrumb
bo: ཕྱོགས་སྟོན་ལམ་ཐིག

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Shortcut
bo: མགྱོགས་མཐེབ

en: Secondary menu
bo: འདེམས་བྱང་ཕལ་བ

en: Highlighted
bo: མངོན་གསལ་ཅན
