Olivero Dark Mode (1.0.1) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Sidebar
el: Πλευρική ζώνη

en: Footer Bottom
el: Υποσέλιδο κάτω

en: Secondary menu
el: Δευτερεύον μενού

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων

en: Footer Top
el: Υποσέλιδο πάνω

en: Third party settings
el: Ρυθμίσεις τρίτων

en: Primary menu
el: Κύριο μενού
