Olivero Dark Mode (1.0.1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Header
et: Päis

en: Shortcut
et: Otsetee

en: Secondary menu
et: Kõrvalmenüü

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Third party settings
et: Kolmanda osapoole seaded

en: Primary menu
et: Peamenüü
