Olivero Dark Mode (1.0.1) - en to fr translation catalogue (22 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: Breadcrumb
fr: Fil d'Ariane

en: Header
fr: Entête

en: Sidebar
fr: Barre latérale

en: Shortcut
fr: Raccourci

en: Light
fr: Léger

en: Content Above
fr: Avant contenu

en: Content Below
fr: Après contenu

en: Footer Bottom
fr: Bas du pied de page

en: Secondary menu
fr: Menu secondaire

en: Social Bar
fr: Barre sociale

en: Highlighted
fr: Mis en évidence

en: Footer Top
fr: Haut du pied de page

en: Dark
fr: Sombre

en: Third party settings
fr: Paramètres des tierces-parties

en: Primary menu
fr: Menu principal

en: olivero settings
fr: paramètres d'Olivero

en: Module Link
fr: Lien du module

en: Mobile menu all widths
fr: Menu mobile toutes largeurs

en: Site branding background color
fr: Couleur d'arrière-plan de l'identité du site

en: Hero (full width)
fr: Hero (pleine largeur)

en: Base Primary Color
fr: Couleur primaire de base
