Olivero Dark Mode (1.0.1) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Header
hu: Fejléc

en: Sidebar
hu: Oldalsáv

en: Shortcut
hu: Gyorshivatkozás

en: Light
hu: Világos

en: Content Above
hu: Tartalom felette

en: Content Below
hu: Tartalom alatta

en: Footer Bottom
hu: Alsó lábléc

en: Secondary menu
hu: Másodlagos menü

en: Social Bar
hu: Közösségi sáv

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Footer Top
hu: Felső lábléc

en: Dark
hu: Sötét

en: Third party settings
hu: Külső modulok beállításai

en: Primary menu
hu: Elsődleges menü

en: olivero settings
hu: Olivero beállítások

en: Mobile menu all widths
hu: Mobil menü minden képernyőszélesség

en: Hero (full width)
hu: Figyelemfelhívó (teljes szélességű)
