Olivero Dark Mode (1.0.1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Breadcrumb
ne: ब्रेडक्रम्ब

en: Header
ne: हेडर

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड

en: Footer Top
ne: फुटर शीर्ष

en: Primary menu
ne: प्राथमिक मेनु
