Olivero Dark Mode (1.0.1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Header
cs: Hlavička

en: Shortcut
cs: Zkratka

en: Secondary menu
cs: Sekundární menu

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno

en: Third party settings
cs: Nastavení třetích stran
