Olivero Dark Mode (1.0.1) - en to da translation catalogue (22 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Breadcrumb
da: Brødkrumme

en: Header
da: Overskrift

en: Shortcut
da: Genvej

en: Light
da: Lyst

en: Content Above
da: Indhold over

en: Content Below
da: Indhold under

en: Footer Bottom
da: Footer bund

en: Secondary menu
da: Sekundær menu

en: Social Bar
da: Social bjælke

en: Highlighted
da: Fremhævet

en: Footer Top
da: Footer top

en: Dark
da: Mørkt

en: Color theme
da: Farvetema

en: Third party settings
da: Tredjepartsindstillinger

en: Primary menu
da: Primære menu

en: olivero settings
da: indstillinger for olivero

en: Module Link
da: Modul-link

en: Mobile menu all widths
da: Mobilmenu alle bredder

en: Site branding background color
da: Site branding baggrundsfarve

en: Hero (full width)
da: Hero (fuld bredde)

en: Base Primary Color
da: Primær farve
