Olivero Dark Mode (1.0.1) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Breadcrumb
fa: مسیر راهنما

en: Header
fa: سربرگ

en: Sidebar
fa: نوار جانبی

en: Shortcut
fa: میان‌بر

en: Light
fa: روشن

en: Secondary menu
fa: منوی ثانویه

en: Highlighted
fa: موارد برجسته

en: Dark
fa: تاریک

en: Third party settings
fa: تنظیمات ثانویه

en: Site branding background color
fa: رنگ پس‌زمینه برند سایت
