Olivero Dark Mode (1.0.1) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Sidebar
fi: Sivupalkki

en: Shortcut
fi: Oikopolku

en: Light
fi: Vaalea

en: Secondary menu
fi: Toissijainen valikko

en: Highlighted
fi: Korostettu

en: Dark
fi: Tumma

en: Third party settings
fi: Kolmannen osapuolen asetukset

en: Primary menu
fi: Ensisijainen valikko
