Olivero Dark Mode (1.0.1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: Breadcrumb
hi: पग चिन्ह

en: Header
hi: ऊपरी भाग

en: Sidebar
hi: साइडबार

en: Secondary menu
hi: द्वितीयक उपागम

en: Highlighted
hi: चिन्हांकित किया गया

en: Third party settings
hi: तीसरी पार्टी सेटिंग
