Olivero Dark Mode (1.0.1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Shortcut
hr: Kratica

en: Secondary menu
hr: Sekundarni izbornik

en: Highlighted
hr: Istaknuto
