Olivero Dark Mode (1.0.1) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Content
id: Konten

en: Shortcut
id: Pintasan

en: Content Above
id: Konten Di Atas

en: Content Below
id: Konten Di Bawah

en: Footer Bottom
id: Bagian Bawah Footer

en: Secondary menu
id: Menu sekunder

en: Social Bar
id: Bar Sosial

en: Footer Top
id: Bagian Atas Footer

en: Third party settings
id: Pengaturan komponen pihak ketiga

en: Primary menu
id: Menu utama
