Olivero Dark Mode (1.0.1) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Header
lv: Galvene

en: Sidebar
lv: Sānjosla

en: Shortcut
lv: Saīsne

en: Content Above
lv: Saturs Virs

en: Content Below
lv: Saturs Zemāk

en: Footer Bottom
lv: Kājenes Apakša

en: Secondary menu
lv: Sekundārā izvēlne

en: Highlighted
lv: Izgaismots

en: Footer Top
lv: Kājenes Augša

en: Primary menu
lv: Primārā izvēlne

en: Hero (full width)
lv: Varonis (pilnā platumā)
