Olivero Dark Mode (1.0.1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Header
oc: Entèsta

en: Sidebar
oc: Barra laterala

en: Shortcut
oc: Ligam directe

en: Secondary menu
oc: Menú segondari

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia
