Olivero Dark Mode (1.0.1) - en to ru translation catalogue (23 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Breadcrumb
ru: Строка навигации

en: Header
ru: Шапка

en: Sidebar
ru: Боковая панель

en: Shortcut
ru: Ярлык

en: Auto
ru: Авто

en: Light
ru: Светлая

en: Content Above
ru: Содержимое выше

en: Content Below
ru: Содержимое ниже

en: Footer Bottom
ru: Нижний колонтитул

en: Secondary menu
ru: Дополнительное меню

en: Social Bar
ru: Панель социальных иконок

en: Highlighted
ru: Подсвеченные

en: Footer Top
ru: Верхний подвал

en: Dark
ru: Темный

en: Third party settings
ru: Сторонние настройки

en: Primary menu
ru: Основное меню

en: olivero settings
ru: настройки olivero

en: Module Link
ru: Модуль Link

en: Mobile menu all widths
ru: Мобильное меню на любой ширине

en: Site branding background color
ru: Цвет фона брендинга сайта

en: Hero (full width)
ru: Шапка (полная ширина)

en: Base Primary Color
ru: Базовый первичный цвет
