Olivero Dark Mode (1.0.1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Header
sk: Hlavička

en: Sidebar
sk: Bočný panel

en: Shortcut
sk: Skratka

en: Secondary menu
sk: Sekundárne menu

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: Third party settings
sk: Nastavenia tretej strany
