Olivero Dark Mode (1.0.1) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Breadcrumb
sv: Länkstig

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Sidebar
sv: Sidospalt

en: Shortcut
sv: Genväg

en: Auto
sv: Automatiskt

en: Light
sv: Ljust

en: Content Above
sv: Innehåll Över

en: Content Below
sv: Innehåll Under

en: Footer Bottom
sv: Sidfot Nederst

en: Secondary menu
sv: Sekundär meny

en: Highlighted
sv: Framhävd

en: Footer Top
sv: Sidfot Topp

en: Dark
sv: Mörkt

en: Third party settings
sv: Tredjepartsinställningar

en: Primary menu
sv: Primär meny

en: olivero settings
sv: inställningar för olivero

en: Module Link
sv: Modullänk

en: Hero (full width)
sv: Hero (full bredd)

en: Base Primary Color
sv: Bas primärfärg
