Olivero Dark Mode (1.0.1) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Breadcrumb
tr: Sayfa yolu

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Sidebar
tr: Kenar Çubuğu

en: Shortcut
tr: Kısayol

en: Content Above
tr: Yukarıdaki İçerik

en: Content Below
tr: Aşağıdaki İçerik

en: Footer Bottom
tr: Altbilgi Altı

en: Secondary menu
tr: İkincil menü

en: Highlighted
tr: Vurgulanmış

en: Footer Top
tr: Altbilgi Üst

en: Third party settings
tr: Üçüncü parti ayarları

en: Primary menu
tr: Birincil menü
