Olivero Dark Switch (1.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: None
ar: لا شيء

en: Custom
ar: مخصّص

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: Float
ar: عدد حقيقي
