Olivero Dark Switch (1.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: None
az: Yoxdur

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Float
az: Kəsr ədəd
