Olivero Dark Switch (1.0.0-alpha1) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: None
de: Keine

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Left
de: Links

en: Right
de: Rechts

en: Float
de: Fließkommazahl
