Olivero Dark Switch (1.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: None
el: Κανένα

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: Float
el: Αριθμός κινητής υποδιαστολής
