Olivero Dark Switch (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: None
et: Puudub

en: Custom
et: Kohandatud

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Float
et: Ujukomaarv
