Olivero Dark Switch (1.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: None
fi: Ei mitään

en: Custom
fi: Oma

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Float
fi: Liukuluku
