Olivero Dark Switch (1.0.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: None
fr: Aucun(e)

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Left
fr: Gauche

en: Right
fr: Droit

en: Float
fr: Réel (Float)
